Утеплення ЖК Континенталь мінеральною ватою

Головна > Новини > Утеплення ЖК Континенталь мінеральною ватою

минеральная вата новострой ЖК Континенталь

Утеплення ЖК Континенталь мінеральною ватою

Трендом останніх років в Україні стало енергозбереження. Це пов’язано з постійно зростаючими цінами на комунальні послуги, не завжди якісною роботою комунальних служб, затримками опалювального сезону. А після того як почався карантин ми всі задумалися про те, наскільки комфортно в наших квартирах, адже в них ми проводимо дуже багато часу.

Житловий Комплекс Континенталь став лауреатом Business Olimp Awards Український будівельний олімп в номінації Екологічно якісне житло: енергозбереження, комфорт і благоустрій. Як ми заслужили звання енергозберігаючого будинку? Зараз розповімо!

Складові енергозбереження в будинку на Студентській!

Щоб не мати великих витрат на опалення квартири та при цьому жити в теплій і затишній квартирі дуже важливо енергозбереження. У новобудові бізнес класу на Салтівці ми використовуємо наступні матеріали:

– стіни з керамічних блоків, які добре зберігають тепло. При цьому про характеристики монолітно-каркасного будинку ви можете дізнатися докладніше тут.

– вікна з п’ятикамерним профілем Veka і двокамерним склопакетом з енергозбереженням про які можна дізнатися докладніше тут.

– опалення від дахової газової котельні. Три котла німецького виробництва Viessmann забезпечать можливість не залежати від міських служб в питаннях опалення і подачі гарячої води.

– утеплення будинку мінеральною ватою. Утеплення фасаду одним з перших приходить в голову, коли мова заходить про енергозбереження, так давайте розберемо його докладніше.

Якими матеріалами утеплюють будинки найчастіше?

Для багатоповерхових будинків в Україні забудовники найчастіше використовують пінополістирол і мінеральну вату.

Пінополістирол має низьку теплопровідність і невисоку ціну, тому його використовують для утеплення будинків. Але головним його недоліком є горючість матеріалу, через що необхідно робити шари мінеральною ватою через кожні 3 поверхи. Також цей матеріал має низьку паропроникністю і вбирає в себе вологу. Це може послужити причиною вогкості або навіть призвести до утворення цвілі в будинку.

Мінеральна вата має низьку теплопровідність, у неї високий рівень шумозаглушення і матеріал не горючий. Також пар проходить між волокнами мінеральної вати НЕ вбираючись в них. Ціна такого матеріалу вище ніж у випадку з пінополістиролом. Для будинку на метро Студентська ми вибрали саме мінеральну вату.

Що таке мінеральна вата?

Мінеральна вата – це матеріал з волокнистою структурою призначений для теплоізоляції. Виробляється мінвата з мінеральної сировини з використанням синтетичних сполучних. В якості сировини для виробництва використовують розплави гірських порід. З земної кори отримують до 80% матеріалу для виробництва мінеральної вати.

Переваги мінеральної вати:

– Низька теплопровідність. Звичайно вона залежить від щільності мінеральної вати і становить від 0,036-0,060 Вт / мГрад. Це дозволяє робити будинки теплими в зимовий період і зберігати прохолоду влітку.

– Пожежна безпека. Мінеральну вату відносять до негорючих матеріалів. Її можна застосовувати на поверхнях з температурою до +400 °С. Випробування ж показали, що плавитися волокна матеріалу починають тільки після впливу температури в 1000 °С протягом 2-х і більше годин.

– Стійкість до погодних умов. А саме до перепадів температур. Матеріал не змінює форму і свої теплозберігаючі властивості при зміні погоди. І також як тепло витримує мороз.

– Відсутність усадки. Усадка є у кожного матеріалу але у мінеральної вати вона складає долі відсотка. Це гарантує, що в такому утепленні не відобразиться порожніх місць.

– Це матеріал який «дихає». У мінеральної вати висока паропроникність, що дозволяє їй пропускати частинки пара і не створювати конденсат.

– Екологічність. Крім того, що в складі використовуються природні ресурси, мінеральна вата нетоксичний матеріал. Дослідження показують, що утеплювач не несе шкоди для здоров’я і відноситься до групи канцерогенних речовин в якій також знаходяться чай і кава, тобто нешкідливих речовин.

– Довговічність. Термін служби заявлений виробниками становить 50+ років. Протягом цього періоду мінеральна вата буде надійно захищати будинок від холоду.

– Звукоізоляція. Це додаткова перевага матеріалу, і хоча перед ним не стоїть, як основне завдання, приглушення звуків, цей матеріал захистить вас від шуму міста.

– Збільшення всіх властивостей зі збільшенням товщини мінеральної вати. У сімнадцяти поверховому будинку ЖК Континенталь ми використовуємо мінеральну вату товщиною 15 см.

Технологія утеплення мінеральною ватою

У новобудові на Салтівці ми використовуємо мокрий метод утеплення мінеральною ватою. Утеплювач буде монтуватися безпосередньо на стіну будинку, а поверх будуть виконуватися оздоблювальні роботи. Мінеральна вата буде перебувати в гідробар’єрі, що дозволить захистити її від вбирання вологи, і як результат захистить будинок від вогкості і вологи. Фінальним шаром стане мокрий фасад, який зробить будинок привабливим візуально.

В утеплення будинку забудовником є ряд переваг, серед яких цілісність гідробар’єру і його надійність. Також зовнішнє утеплення зберігає площа всередині квартири, і ви не втрачаєте свої квадратні метри. Також зовнішнє утеплення дає можливість уникнути появи холодних «містків», які з’являються при утепленні квартири зсередини.

Ми піклуємося про жителів нашого будинку, тому вибираємо надійні і екологічні матеріали для його будівництва. У ЖК Континенталь вам буде тепло, комфортно і затишно. Зверніться в наш відділ продажів для вибору своєї квартири.

Читайте також

Зв’яжіться з нами зараз, щоб закріпити знижку до 3% на вашу квартиру

Ми будемо раді вас проконсультувати і надати ексклюзивну знижку. Заповніть форму нижче і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.


    Утеплення ЖК Континенталь мінеральною ватою