О комплексе
О комплексе

Про комплекс

Житловий комплекс “Континенталь” на Валентинівській – це унікальне по комфорту і сучасності житло для людей, які цінують високу якість життя.”Континенталь” розташований в найбільшому спальному районі за адресою вул. Валентинівська, 15-а в східній частині Київського району Харкова. Цей район має історичне значення для міста; він був утворений в 1937 році.

Ділянка, на якій зводиться ЖК “Континенталь” на Валентинівській, відрізняється вигідним місцем розташування. Мешканці будинку напевно оцінять мальовничість мікрорайону, спокій найближчої вулиці і доброзичливу атмосферу, яку підтримує локальна спільнота сусідів.

При цьому місцевість біля житлового комплексу має високорозвинену транспортну та побутову інфраструктуру, яка забезпечить мешканцям всім необхідним в межах крокової доступності. Відсутні промислові підприємства, високо розвинена інфраструктура, а в безпосередній близькості улюблена рекреаційна зона городян – Журавлівський гідропарк. За кілька кроків розташовані найбільші міські торговельні центри Караван і Дафі, розважальні, оздоровчі заклади.

Автоматизація та регулювання теплопостачання здійснюється за рахунок установки на опалювальних приладах терморегуляторів. Завдяки всім перерахованим вище переваг покупці зможуть економити до 30% на оплаті за опалення!

Кожна квартира обладнана стійками каналізації без розводки до приладів для можливості індивідуального планування санвузлів і кухонь.

У кожній квартирі встановлено панорамні вікна з енергозберігаючими склопакетами.

Технології будівництва

Конструктивна схема будівлі монолітний залізобетонний каркас. Залізобетонні пілони і монолітні перекриття.
Стіни зовнішні теплокераміческий блок з утепленням з зовнішньої сторони мінеральноватним утепленням
Теплоізоляція утеплювач «ТЕХНОНІКОЛЬ», товщина 15 см
Обробка зовнішніх стін мокрий фасад
Стіни внутрішні міжквартирні цегляні
Дах плоский з гідроізоляційним шаром – мембрана EPDM
Опалення та гаряче водопостачання автономне (дахова газова котельня)
Водопостачання і каналізація центральні, від міської мережі
Інженерне обладнання Ліфти – в окремому ліфтовому холі, вантажопідйомністю 630кг і один ліфт вантажопідйомністю 1000кг.
Вікна квартир металопластикові енергозберігаючі склопакети двокамерні
Опалювальні пристрої сталеві радіатори з нижнім і бічним підключенням
17

Этажей

243

Квартир

285

Висота поверху (см)

8

Кількість ліфтів

25800

Квадратних метрів

О комплексе

У різних людей різні уявлення про квартиру своєї мрії, тому ми пропонуємо Вам такі варіанти квартир:
• 1-кімнатні: 46 м кв. – 66 м кв.
• 2-кімнатні: 72 м кв. – 100 м кв.
• 3-кімнатні: 92 м кв. – 145 м кв.

На перших поверхах ЖК «CONTINENTAL» і в прибудованому 3-х поверховому бізнес центрі будуть розташовані кафе, ресторани, магазини, шоу-руми, офіси, аптеки і дитячі освітні центри.

О комплексе

Всього на відстані 200 метрів від ЖК “Континенталь” на Валентинівській – на перетині з вул. Ак. Павлова – знаходиться станція метрополітену “Студентська”. Близькість до метрополітену дозволяє мешканцям району з легкістю подорожувати в будь-яку точку міста, уникаючи пробок на дорогах. Крім того, поблизу комплексу знаходиться декілька зупинок наземного громадського транспорту, які нададуть додаткову мобільність мешканцям ЖК “Континенталь” на Валентинівській.

О комплексе

ЧОМУ СЛІД ВИБРАТИ САМЕ ЖК «CONTINENTAL»

Будуючи ЖК «CONTINENTAL», ми врахували багато аспектів, щоб забезпечити Вам комфортне проживання і високий рівень життя. ЖК «CONTINENTAL» об’єднує багато маленьких континентів, де люди проектують свої квартири, в один великий континент, де мешканці будинку разом відпочивають на майданчиках і в кафе.

ЖК «CONTINENTAL» щиро сподівається, що Ви заглянете до нас. Двері нашого Континенту завжди відкриті для нових жителів!

ВИД ИЗ ОКНАПро комплекс

Loading...

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 10 or higher.