Про комплекс

Про комплекс
Про комплекс

Про комплекс

Житловий комплекс “Континенталь” на Валентинівській – це унікальне по комфорту і сучасності житло для людей, які цінують високу якість життя. “Континенталь” розташований в найбільшому спальному районі за адресою вул. Валентинівська, 15-а в східній частині Київського району Харкова. Цей район має історичне значення для міста; він був утворений в 1937 році.

Ділянка, на якій зводиться ЖК “Континенталь” на Валентинівській, відрізняється вигідним місцем розташування. Мешканці будинку напевно оцінять мальовничість мікрорайону, спокій найближчої вулиці і доброзичливу атмосферу, яку підтримує локальна спільнота сусідів.

При цьому місцевість біля житлового комплексу має високорозвинену транспортну та побутову інфраструктуру, яка забезпечить мешканцям всім необхідним в межах крокової доступності. Відсутні промислові підприємства, високо розвинена інфраструктура, а в безпосередній близькості улюблена рекреаційна зона городян – Журавлівський гідропарк. За кілька кроків розташовані найбільші міські торговельні центри Караван і Дафі, розважальні, оздоровчі заклади.

Автоматизація та регулювання теплопостачання здійснюється за рахунок установки на опалювальних приладах терморегуляторів. Завдяки всім перерахованим вище переваг покупці зможуть економити до 30% на оплаті за опалення!

Кожна квартира обладнана стійками каналізації без розводки до приладів для можливості індивідуального планування санвузлів і кухонь.

У кожній квартирі встановлено панорамні вікна з енергозберігаючими склопакетами.

Технології будівництва

Конструктивна схема будівлімонолітний залізобетонний каркас. Залізобетонні пілони і монолітні перекриття.
Стіни зовнішнітеплокераміческий блок з утепленням з зовнішньої сторони мінеральноватним утепленням
Теплоізоляціяутеплювач «ТЕХНОНІКОЛЬ», товщина 15 см
Обробка зовнішніх стінмокрий фасад
Стіни внутрішніміжквартирні цегляні
Дахплоский з гідроізоляційним шаром – мембрана EPDM
Опалення та гаряче водопостачанняавтономне (дахова газова котельня)
Водопостачання і каналізаціяцентральні, від міської мережі
Інженерне обладнанняЛіфти – в окремому ліфтовому холі, вантажопідйомністю 630кг і один ліфт вантажопідйомністю 1000кг.
Вікна квартирметалопластикові енергозберігаючі склопакети двокамерні
Опалювальні пристроїсталеві радіатори з нижнім і бічним підключенням

17

Поверхів

243

Квартир

285

Висота поверху (см)

8

Кількість ліфтів

25800

Квадратних метрів

Про комплекс

У різних людей різні уявлення про квартиру своєї мрії, тому ми пропонуємо Вам такі варіанти квартир:
• 1-кімнатні: 46 м кв. – 66 м кв.
• 2-кімнатні: 71 м кв. – 100 м кв.
• 3-кімнатні: 85 м кв. – 145 м кв.

На перших поверхах ЖК «CONTINENTAL» і в прибудованому 3-х поверховому бізнес центрі будуть розташовані кафе, ресторани, магазини, шоу-руми, офіси, аптеки і дитячі освітні центри.

Всього на відстані 200 метрів від ЖК “Континенталь” на Валентинівській – на перетині з вул. Ак. Павлова – знаходиться станція метрополітену “Студентська”. Близькість до метрополітену дозволяє мешканцям району з легкістю подорожувати в будь-яку точку міста, уникаючи пробок на дорогах. Крім того, поблизу комплексу знаходиться декілька зупинок наземного громадського транспорту, які нададуть додаткову мобільність мешканцям ЖК “Континенталь” на Валентинівській.

Про комплекс

ЧОМУ СЛІД ВИБРАТИ САМЕ ЖК «CONTINENTAL»

Будуючи ЖК «CONTINENTAL», ми врахували багато аспектів, щоб забезпечити Вам комфортне проживання і високий рівень життя. ЖК «CONTINENTAL» об’єднує багато маленьких континентів, де люди проектують свої квартири, в один великий континент, де мешканці будинку разом відпочивають на майданчиках і в кафе.

ЖК «CONTINENTAL» щиро сподівається, що Ви заглянете до нас. Двері нашого Континенту завжди відкриті для нових жителів!

Зв’яжіться з нами зараз, щоб закріпити знижку до 3% на вашу квартиру

Ми будемо раді вас проконсультувати і надати ексклюзивну знижку. Заповніть форму нижче і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.


    Про комплекс