Вибір квартири

Наведіть на потрібний вам поверх і натисніть на нього

Любите робити вибір самостійно? Ми пропонуємо вам вибрати квартиру на сайті не виходячи з дому.

Ви можете подивитися планування від архітекторів, варіант дизайнерського планування квартири. А також ціни і наявність квартир в новобудові на Студентській.

Перший крок – натисніть на будь-який з поверхів.

Крок другий – виберіть квартиру. На плані буде відзначено наявність квартир. Вільні квартири можна розглянути детальніше натиснувши на них.

Ми пропонуємо одно-, дво- і трикімнатні квартири. Якщо ж ви хочете більше кімнат, квартири можна об’єднати. Після вибору квартири на сайті ви можете залишити заявку на консультацію або набрати зручний вам номер відділу продажів і дізнатися більше інформації про вподобану квартирі. Також ми пропонуємо можливість подивитися на будівництві варіант планування який вам подобається. На сайті ми регулярно оновлюємо інформацію про наявність квартир, але актуальність наявності квартир завжди краще уточнити у наших менеджерів відділу продажів.

Якщо у вас виникають сумніви між декількома плануваннями, приходьте до нас і ми завжди розповімо про переваги кожної з квартир, щоб ваш вибір ідеально відповідав вашим бажанням і багато років радував вас.

Для швидкої консультації попередньо дайте відповідь на ці питання:

  1. яка площа і кількість кімнат вас цікавлять?
  2. ви віддаєте перевагу верхні, середні або нижні поверхи?
  3. яка площа бажана для кухні та яка площа повинна бути у кімнат?
  4. яку кількість лоджій ви хочете в квартирі?

Після відповіді на ці питання можна легко вибрати квартиру в ЖК Континенталь.

Зв’яжіться з нами зараз, щоб закріпити знижку до 3% на вашу квартиру

Ми будемо раді вас проконсультувати і надати ексклюзивну знижку. Заповніть форму нижче і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.


    Вибір квартири