Комерційна нерухомість

Нерухомість Харкова сьогодні – надійна і прибуткова інвестиція! Особливо, коли мова йде про комерційні приміщення. Попит на якісні об’єкти в місцях з добре розвиненою інфраструктурою і транспортною розв’язкою, метро, ​​завжди перевищує пропозицію, що сприяє постійному зростанню вартості. Наша компанія ретельно відноситься до підбору майбутніх власників комерційних приміщень, з огляду на потреби жителів міста. Сусідство жителів ЖК Континенталь з бізнес-об’єктами буде взаємовигідним і комфортним!

Для жителів нашого міста розташування робочого місця в пішохідній доступності є одним з ознак високої якості життя. Ми створюємо місця для роботи в межах нашого району – перш за все, для його жителів. Ми пропонуємо комерційні приміщення для розміщення IT компаній, торгових представництв, кабінетів нотаріусів, офісів юридичних компаній, агентств нерухомості, сфери послуг.

На першому поверсі всього комплексу розташовуються торгові зали з панорамним вхідною групою площею від 83 м2 до 242 м2. У вбудовано-прибудованої частини на 2 та 3 поверхах будуть розміщені офісні приміщення вільного планування з панорамними вікнами, площа приміщень від 50 до 730 м2. В залежності від побажань інвесторів це можуть бути як невеликі офіси від 50 м2, так і просторі open space приміщення площею до 730 м2. Висота стель в комерційній частині 3,8 м. Панорамні вікна, панорамний вхідна група.

Зв’яжіться з нами зараз, щоб закріпити знижку до 3% на вашу квартиру

Ми будемо раді вас проконсультувати і надати ексклюзивну знижку. Заповніть форму нижче і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.


    Комерційна нерухомість