Акція! -10% на ремонти квартир в ЖК Континенталь!

Головна > Новини > Акція! -10% на ремонти квартир в ЖК Континенталь!

Харьков ЖК Континенталь ремонт оптимальный плюс Харьков

Акція! -10% на ремонти квартир в ЖК Континенталь!

При покупці квартири в новобудові гострим стає питання проведення ремонтів. Адже хочеться якомога скоріше заселитися в нову квартиру!

До чого потрібно бути готовими?

– розробка дизайн-проекту, який вам сподобатися

– пошук бригади будівельників, які виконають роботу якісно і в терміни

– покупка будівельних матеріалів високої якості

– контроль за виконанням робіт

– очікування кінця ремонту.

Команда ЖК Континенталь готова залишити Вам тільки радість від життя в новій квартирі, а всі складнощі ремонту ми візьмемо на себе. Адже у нас є і команда досвідчених будівельників, і навик у виборі кращим матеріалів. І тільки наша команда пропонує вам готовий ремонт до моменту здачі будинку в експлуатацію.

Ви можете вибрати один з 4 пакетів ремонтів які пропонує ЖК Континенталь.

Ми рекомендуємо пакет Оптимальний +, адже в нього входить ремонт квартири з проведенням всіх оздоблювальних робіт і установкою меблів. Вам потрібно буде тільки доповнити інтер’єр деталями, але все необхідне для життя вже буде. Враховано навіть меблі і техніка.

Трохи менше робіт включено в пакет Оптимальний. У нього не ввійде меблі і техніка, але буде зроблено всі ремонтні роботи.

У мінімальному пакеті буде виконана підготовча обробка. Ви зможете самі виконати інші ремонтні роботи, але вже не потрібно буде займатися стяжкою, штукатуркою, установкою міжкімнатних перегородок.

За індивідуальним проектом може бути виконаний ремонт від дизайнерів. Всі ваші побажання дизайнер і наша ремонтна бригада втілять в життя.

Ви самі вирішуєте, отримати квартиру з підготовчою обробкою, з ремонтом який потрібно доповнити лише меблями і декором, або можливо з дизайнерським ремонтом в якому будуть враховані всі ваші побажання до найменших деталей.

Незалежно від того, який ремонт ви виберете ми даруємо вам знижку в розмірі 10% на ремонт від команди ЖК Континенталь до кінця 2020 року! Зробіть цей рік приємніше!

Читайте також

Зв’яжіться з нами зараз, щоб закріпити знижку до 3% на вашу квартиру

Ми будемо раді вас проконсультувати і надати ексклюзивну знижку. Заповніть форму нижче і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.


    Акція! -10% на ремонти квартир в ЖК Континенталь!