Автономне опалення в новобудовах: переваги і недоліки

Головна > Новини > Автономне опалення в новобудовах: переваги і недоліки

крышная котельня новострой харьков

Автономне опалення в новобудовах: переваги і недоліки

Енергозбереження – це тренд в сучасному світі. Одним з напрямків в енергозбереженні стала індивідуалізація опалення будинків. Все більше будинків переходять на автономне опалення.

Так що ж потрібно знати про автономні котельні?

Автономні котельні можуть бути як в будинках які тільки будуються, так і в давно заселених будинках, хоча для їх установки потрібні технічні умови.

Найчастіше автономні котельні з’являються в будинках у яких створено ОСББ або в будинках, де таку котельню встановлює забудовник на етапі будівництва.

Давайте розглянемо переваги автономних котелень:

Незалежність від міських котелень. Опалювальний сезон може починатися раніше і закінчуватися пізніше, а значить ви будете орієнтуватися саме на погодні умови.

Автономною стає і подача гарячої води. Це допомагає уникнути щорічних ремонтів в літній період і перебоїв з постачанням гарячої води.

Більш низька вартість опалення. Як правило ставиться загальдомовий лічильник, але є можливість ставити лічильник на окрему квартиру. Платіжка залежить від споживаного тепла і стає більш контрольованою.

Платіть тільки за реальне тепло. Ви більше не будете платити за тепло «втрачене» по шляху до вашої квартири, а ще відразу йдуть витрати на утримання штату бухгалтерів, менеджерів, обслуговуючого персоналу та інших працівників міських котелень.

При установці дахової котельні можливо опалення газом навіть якщо будинок в цілому не газифікований. Газ подається тільки до котельні. Це найекономніший спосіб опалення будинку.

Переваг багато, але завжди є але … Основними недоліками таких котелень вважається висока закупівельна вартість та труднощі з пошуком фахівця для обслуговування обладнання.

Саме ці недоліки може нівелювати забудовник, так як проектування, закупівля, установка обладнання вже закладені в кошторис будівництва будинку. І персонал також буде підібраний.

Види автономних котелень.

Виділяють три способи розміщення автономних котелень:

  • на даху
  • в підвальних приміщеннях
  • в спеціальній прибудові.

При розташуванні котельні в підвалі є ризики скупчення газів, є обмеження по видам палива, але цей спосіб найзручніший для установки. Як правило його вибирають для вже побудованих будинків при їх поліпшенні, якщо дозволяє простір і технічні характеристики.

При будівництві окремої будівлі для котельні виникають труднощі з ремонтом і заміною труб, і хоча на перших порах це не є проблемою, але в довгостроковій перспективі може завдати клопоту. Найчастіше цей спосіб вибирають в будинках які вже побудовані і при цьому немає можливості організувати котельню всередині будинку.

Забудовники, як правило, встановлюють котельні на дахах. Такий вид установки вимагає застосування спеціальної техніки, але дає можливість використовувати будь-яке паливо, в тому числі і газ, який є оптимальним за вартістю. Також такі котельні комфортні в обслуговуванні і не потребують складних систем вентиляції. При цьому потрібно враховувати, що на даху має бути спеціальне приміщення під котельню і воно повинно бути правильно обладнане. Такі розрахунки забудовник робить на етапі проектування майбутнього будинку.

У ЖК Континенталь ми вибрали саме варіант дахової газової котельні. Це забезпечить жителям будинку тепло і комфорт при цьому економлячи гроші. Ми піклуємося про жителів наших будинків і вибираємо тільки найкращі та сучасні матеріали, перевірені і безпечні технології. Зверніться до відділу продажів ЖК Континенталь, щоб дізнатися більше!

Читайте також

Зв’яжіться з нами зараз, щоб закріпити знижку до 3% на вашу квартиру

Ми будемо раді вас проконсультувати і надати ексклюзивну знижку. Заповніть форму нижче і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.


    Автономне опалення в новобудовах: переваги і недоліки