Купівля квартири в новобудові як вид інвестування

Головна > Новини > Купівля квартири в новобудові як вид інвестування

чеклист для покупки квартиры в харькове

Купівля квартири в новобудові як вид інвестування

Звертаючись до відділу продажів будь-якого забудовника можна почути питання «Квартиру вибираєте для себе або для інвестиції?». Деякі компанії і зовсім виносять на білборди пропозицію покупки нерухомості з метою заробітку. Сьогодні ми розповімо різні варіанти заробітку на квартирах в споруджуваних будинках, і підкажемо на що потрібно звернути особливу увагу.

На чому можна заробити?

Найпопулярнішими видами заробітку на квартирах в новобудові є оренда і перепродаж, а тепер докладніше.
Почнемо з перепродажу. Тут є кілька варіантів, і кожен з них принесе різний дохід.

1: Купівля на ранньому етапі і продаж перед здачею будинку.

Ні для кого не секрет, що на етапі фундаменту новобудови коштують менше. Це пов’язано і з великими ризиками для покупців і з необхідністю залучити перші гроші в новий проект і з тим, що чекати треба довго. Простіше кажучи, це ідеальний час щоб купити квартиру з мінімальними витратами. До речі, купуючи кілька квартир можна розраховувати на знижку, хоча і не завжди. А ось перед здачею будинку квартири вже значно зростають в ціні. І в цей момент можна продати свою квартиру, різниця в ціні стане вашим прибутком. Дохід при такому інвестуванні виходить максимальним, але є ризики і досить великий термін інвестиції.

2: Купівля квартири в стані будівельного ремонту і продаж квартири з ремонтом «під ключ».

Ще один варіант інвестиції, покупка квартири відразу після здачі і продаж вже з ремонтом. У цьому варіанті не дуже великий термін реалізації, але для нього бажано мати ремонтну бригаду і постачальників будівельних матеріалів. Ну і прибуток в такому варіанті не дуже великий. Зате ризиків мінімум.

3: Купівля квартири перед здачею і продаж на максимальній позначці ціни.

Звичайно можна купувати квартиру на останніх етапах будівництва і продавати з ремонтом коли будинок вже буде заселений. Адже в такому випадку ціна теж буде вища, так як не потрібно слухати шум від ремонтних робіт у сусідів, і не потрібно продумувати деталі ремонту, що теж приємний бонус.

Квартири для здачі в оренду.

Не можна обійти увагою варіант інвестування в квартири для здачі в оренду. При такому варіанті ви купуєте квартиру, робите в ній ремонт і після цього здаєте мешканцям. Важливо розуміти, що нерухомість в новобудові не втрачає в ціні перші кілька років, а навпаки може ставати дорожче. При цьому оренда квартири в новому будинку коштує на порядок вище, ніж в старих будинках. Тому і прибуток потрібно рахувати не з того моменту, коли орендою ви перекрили всі витрати пов’язані з покупкою квартири. Адже всі платежі від оренди це вже ваш дохід, а ось всі витрати на покупку нерухомості ви зможете обнулити продавши таку нерухомість.

Найідеальніший варіант, який принесе вам максимальний дохід – це купити квартири на ранньому етапі будівництва, після чого зробити в ній ремонт і здавати в оренду, а через 7-10 років продати, коли вартість буде максимальною. Таким чином ви зможете економити на покупці і максимально заробити з оренди та продажу. Ось тільки при проведенні ремонтних робіт орієнтуватися потрібно не на тренди в дизайні цього року, а на класичні варіанти ремонту та поєднання кольорів.

Враховуйте розташування забудови. Незалежно від того, чи плануєте ви отримати дохід від продажу або оренди квартири, великим попитом користуються варіанти поруч з метро, ​​непоганий варіант – вдома з гарною транспортною розв’язкою поруч з ними. Такі квартири не тільки коштують дорожче але і користуються великим попитом.

Зверніть увагу на клас вдома і якість будівництва. Будинки економ класу більше цікавлять молоді сім’ї та студентів, це ті категорії населення які будуть намагатися максимально економити і сильно заробити не вийде. На будинку бізнес і преміум класу частіше звертають увагу сім’ї з дітьми, представники малого та середнього, а іноді і великого, бізнесу. У такому варіанті будуть звертати увагу на якість забудови та ремонту, а й за гідний варіант будуть готові заплатити справедливу ціну. Це також ставитися як до продажу так і до оренди квартир.

Так як же вибрати квартиру для інвестиції?

  1. Враховуйте розташування забудови. Незалежно від того, чи плануєте ви отримати дохід від продажу або оренди квартири, великим попитом користуються варіанти поруч з метро, ​​непоганий варіант – будинки з гарною транспортною розв’язкою поруч з ними. Такі квартири не тільки коштують дорожче, але і користуються великим попитом.
  2. Зверніть увагу на клас будинку і якість будівництва. Будинки економ класу більше цікавлять молодих сімей та студентів, це ті категорії населення які будуть намагатися максимально економити і сильно заробити не вийде. На будинки бізнес і преміум класу частіше звертають увагу сім’ї з дітьми, представники малого та середнього, а іноді і великого, бізнесу. У такому варіанті будуть звертати увагу на якість забудови та ремонту, а за гідний варіант будуть готові заплатити справедливу ціну. Це також відноситься як до продажу так і до оренди квартир.
  3. Користуються великим попитом. Люди розглядають такі квартири як тимчасовий варіант житла. А ось для сім’ї воліють купувати квартири, в яких можна зробити кілька спалень і виділити вітальню. Враховуйте це при виборі квартири.
  4. Розвиток і репутація району. У кожному місті є більш дорогі і дешеві райони. І звичайно ж ця специфіка впливає і на кінцеву вартість квартир в новобудовах. Також подивіться який розвиток планується в районі, де будуватиметься будинок в найближчі роки. Відкриття станції метро або великого виробництва можуть вплинути на майбутню вартість житла.
  5. Подивіться ринок нерухомості, визнач тенденції того, що користується попитом. Це не може гарантувати, що за кілька років нічого не змінитися. Але ви будете розуміти які квартири краще беруть в оренду і купують. Зараз, наприклад, є тренд на квартири з дуже світлим ремонтом, з панорамними вікнами, з хорошим видом з вікон і на верхніх поверхах. Такі квартири найкраще виглядають в соціальних мережах і багато хто хоче жити як блогери.

Це основні варіанти інвестування в квартири в новобудовах, але їх ще дуже багато. Можна розглянути варіант «все що ми заощадили – ми заробили» і тоді навіть покупка квартири для себе на ранньому етапі і за найнижчою ціною може стати вигідною інвестицією.

І звичайно, незалежно від того, який варіант інвестування ви виберете для себе, в ЖК Континенталь ми можемо запропонувати вам кращі варіанти квартир в Харкові. Новобудова в 3х хвилинах від метро Студентська – це відмінне поєднання будинку бізнес класу і спального району, близьке розташування до метро і до головних торгових центрів Харкова, вигідної ціни і високої якості.

Читайте також

Зв’яжіться з нами зараз, щоб закріпити знижку до 3% на вашу квартиру

Ми будемо раді вас проконсультувати і надати ексклюзивну знижку. Заповніть форму нижче і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.


    Купівля квартири в новобудові як вид інвестування