Ремонт від забудовника: додаткові можливості в ЖК Континенталь

Головна > Новини > Ремонт від забудовника: додаткові можливості в ЖК Континенталь

коммерческие помещения купить харьков континенталь

Ремонт від забудовника: додаткові можливості в ЖК Континенталь

Кожен, хто купує квартиру в новобудові, стикається з необхідністю виконання ремонтних робіт. Хтось намагається виконати ремонт своїми силами, але все частіше жителі новобудов вдаються до послуги «Ремонт від забудовника». У житловому комплексі на Студентській також можна замовити цю послугу, давайте ж розберемося чим вона добра?

Переваги ремонту від забудовника:

– Сформована команда. І це найголовніша перевага, адже знайти хорошу ремонтну бригаду складно. Часто потрібно записуватися на ремонт заздалегідь. Ще часто трапляється, що команда не має деяких фахівців і їх потрібно шукати окремо. А ще частіше вам запропонують різні фірми для виконання різних видів робіт, що в свою чергу створює ризики перекладання відповідальності за недоліки ремонту між робітниками. Замовляючи ремонт у забудовника ви отримуєте команду, яка працює разом і ви розумієте, хто відповідає за якість ремонту.

-Термін виконання. Забудовник може допустити своїх співробітників до початку ремонтних робіт ще на етапі будівництва. Інші ремонтні бригади допустити до ремонту неможливо, оскільки будівництво – об’єкт підвищеної небезпеки. А значить тільки замовляючи ремонт у забудовника ви зможете отримати квартиру з ремонтом відразу після здачі будинку в експлуатацію.

-Закупівля матеріалів. Оскільки для виконання ремонтних робіт необхідно багато будівельних матеріалів забудовник може закуповувати їх оптом. Також у забудовника, як правило, є постійні постачальники з високою якістю будівельного матеріалу.

-Організація процесу. Тут і логістика поставок, і координація робочих, і план по етапах виконання робіт. Вам не доведеться витрачати час, щоб підлаштуватися окремо під кожного фахівця і самостійно займатися прийомом будівельних матеріалів. Цим займеться забудовник.

-Наявність пропозицій щодо дизайну. Часто забудовник пропонує типові варіанти ремонту, в яких можна самостійно вибрати один з декількох варіантів оздоблювальних матеріалів. Через різних комбінацій матеріалів квартири виходять різними, при цьому такий типовий дизайн розробляє дизайнер, а значить в ньому враховані всі сучасні тенденції та зручність у квартирі. Це допомагає економити на послугах дизайнера.

-Контроль за якістю робіт. Забудовник сам контролює якість виконаних робіт, при цьому ви можете попросити фото-звіт про виконані у вашій квартирі роботах або особисто контролювати їх виконання після кожного етапу.

-Виконають всю брудну роботу. Забудовник встановить міжкімнатні стіни, зробить стяжку і штукатурку, розводку електрики і підводи каналізації. Ці роботи пов’язані з наявністю спеціальних інструментів, правильною технологією використання будівельних матеріалів. А також всі ці матеріали потрібно підняти в квартиру.

Недоліки ремонту від забудовника:

-Схожість проектів. У ваших сусідів буде схожий ремонт, адже вибір матеріалів і фактур буде обмежений. Але все-таки інтер’єр складається з дрібниць, а значить квартири залишаться різними.

-Якість робіт. Не всі забудовники дають можливість контролювати хід ремонтних робіт, і якщо контроль за якістю від замовника заборонений – варто задуматися.

-Якщо ремонт від забудовника відразу входить у вартість квартири, то ви не будете знати заздалегідь які матеріали будуть використані. І крім ризиків пов’язаних з якістю матеріалів ви ризикуєте також отримати квартиру не в тих кольорах, які вам подобаються. Ну і звичайно в такому варіанті неможливо судити про якість виконання чорнових робіт.

Про ремонти в ЖК Континенталь

Замовляючи ремонт у квартирі на Салтівці ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний ремонт за вигідною ціною. Оскільки ремонтні роботи ви замовляєте за своїм бажанням, у вас буде можливість самостійно вирішувати, які з запропонованих матеріалів використовувати. Також ви зможете контролювати процес ремонту. Ми ж в свою чергу пропонуємо кілька варіантів ремонтних робіт, щоб ви вибрали найкращий для вас!

Пакет ремонту «Мінімальний»

Ремонтні роботи від команди ЖК Континенталь, які передбачають створення white box. Ви отримаєте квартиру, в якій будуть виконані всі чорнові роботи, всі поверхні будуть підготовлені під чистову обробку, буде виконана розводка електрики і води з каналізацією по квартирі. При такому ремонті ви отримуєте простір в якому самостійно підберете всі оздоблювальні матеріали, сантехніку, розетки і вимикачі, світильники, покриття. Ваш ремонт буде по справжньому унікальним, адже ви самі створите дизайн своєї квартири, при цьому вам не потрібно буде витрачати час і сили на чорновий ремонт. І головне це значно прискорить виконання ремонтних робіт та час коли ви отримаєте ключі від нової квартири, адже самі трудомісткі і довгі за часом роботи вже будуть завершені.

Пакет ремонту «Оптимальний»

Варіант при якому вам потрібно буде тільки привезти свої меблі, техніку і декор. Будуть виконані всі ремонтні роботи, що дозволить заселитися в квартиру в мінімальний термін. При цьому залишається простір для самостійного вибору в обстановці квартири. Та сама книжкова полиця, про яку ви давно мріяли або меблі в стилі лофт – ви самі виберете чим обставити квартиру. Добре підійде цей варіант тим у кого вже є меблі, які можна привезти з собою. Ну і звичайно, якщо ви купували квартиру з метою інвестиції, то квартири з ремонтом продаються за вищою ціною.

Пакет ремонту «Оптимальний +»

Ідеально підійде тим, хто хоче заїхати в квартиру в найкоротші терміни. Ви отримаєте квартиру з ремонтом і меблями, залишиться тільки перевезти в неї свої речі. При такому варіанті вам також не потрібно буде відвідувати безліч меблевих магазинів, довго чекати коли вони виконають замовлення на меблі, брати вихідні в ті дні, коли меблі почнуть доставляти і збирати. Це варіант який вимагає від вас мінімальної втрати сил і часу. Також варіант добре підійде тим, хто планує здавати квартиру в оренду, адже мешканці зможуть в’їхати раніше.

Пакет ремонту «Індивідуальний»

Підійде для тих, хто давно мріяв про дизайнерський ремонт. Ви отримаєте квартиру своєї мрії, де будуть враховані всі ваші побажання. Хочете ви втілити найсучасніші тенденції або любите класичний дизайн? Кімнати в пастельних тонах або яскравий і зухвалий дизайн? Ви отримаєте саме те, про що мрієте. У квартирі будуть не тільки меблі та техніка, а й всі предмети інтер’єру. Вам потрібно буде тільки заїхати в квартиру вашої мрії.

Якщо ви хочете докладніше дізнатися про те, що включає в себе кожен з пакетів ремонту перейдіть на сторінку «Квартири з ремонтом» і дізнайтеся більше!

Читайте також

Зв’яжіться з нами зараз, щоб закріпити знижку до 3% на вашу квартиру

Ми будемо раді вас проконсультувати і надати ексклюзивну знижку. Заповніть форму нижче і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.


    Ремонт від забудовника: додаткові можливості в ЖК Континенталь