Як захистити себе від квартирних форс-мажорів?

Головна > Новини > Як захистити себе від квартирних форс-мажорів?

Как защитить себя от квартирных форс-мажоров?

Як захистити себе від квартирних форс-мажорів?

Безпека – одна з первинних потреб людини. З найдавніших часів люди сприймали житло як джерело спокою і особисту фортеця. Але як захистити себе від форс-мажорів і стресів пов’язаних з квартирою?

Які можуть бути стреси через квартиру?

Часто до стресів відносять покупку квартири, але ми вже багато писали про це раніше, просто подивіться наші поради щодо вибору квартир. Ще часто виникає страх перед крадіжкою, пожежею, багато бояться затопити сусідів.

І звичайно ж, існує багато страхів пов’язаних з виконанням ремонтних робіт. Саме ці страхи ми сьогодні постараємося мінімізувати для вас.

Захистіть себе від крадіжки!

Як захистити себе від квартирних форс-мажорів?

Серед всіх квартирних форс-мажорів крадіжки трапляються найчастіше. Але від них можна себе захистити. Ось кілька простих дій.

1. Завжди закривайте двері з вікнами, йдучи з дому. І не тільки вночі, але і вдень. Це здається очевидним, але завжди варто перевірити чи закрили ви двері, адже неуважність може коштувати дорого.

2. Користуйтеся послугами охоронної фірми. Сигналізація сама по собі зробить вашу квартиру менш привабливою для зловмисників, а співробітники охоронної фірми приїдуть в разі, якщо в вашу квартиру все-таки вирішать проникнути сторонні.

3. Встановіть відеоспостереження в під’їзді. Можна також і на під’їзд або будинок найняти охорону. Цей колективний запобіжний захід допоможе помітити підозрілих відвідувачів під’їзду і також може відлякати злочинців. Ну і звичайно вона полегшить пошуки грабіжника в разі якщо все ж у вас щось вкрадуть.

4. Не впускайте в будинок малознайомих людей і ніколи не залишайте їх одних в кімнаті. Малознайомі люди – це завжди ризик, адже виявитися ця людина може ким завгодно. Якщо вам потрібно запросити, наприклад, сантехніка або працівника швидкої допомоги – не залишайте їх одних в кімнаті.

5. Не зберігайте цінні речі на видному місці. Звичайно, професійні грабіжники обшукують квартири і заховати від них коштовності і гроші в будинку майже неможливо. А ось від дрібних побутових крадіжок це може захистити.

6. Не зберігайте вдома великі суми грошей. А якщо вам і доводиться їх зберігати – нікому не розповідайте про це, навіть найближчим. Часто грабіжники приходять не в випадкову квартиру, а точно знаючи, де є гроші. Випадково сказана вами або вашим оточенням фраза про гроші, може стати інформацією для тих, хто шукає легких грошей.

7. Не показуйте в соціальних мережах все краще. Так ви можете не тільки показати, які саме цінності є у вашому будинку, але і вказати на кращий час для злочину, наприклад, коли ви у відпустці.

8. Слідкуйте, що показують в соціальних мережах діти. Адже звичайні дитячі дурощі можуть стати відмінним джерелом інформації. Діти можуть і прикраси мами показати, і сейф тата – при цьому абсолютно не усвідомлюючи небезпеки таких дій.

9. Завжди забирайте потрібне і прибирайте вміст поштової скриньки. Адже накопичені платіжки за комунальні послуги, достаток преси в поштовій скриньці вказують на те, що в квартирі ніхто не живе.

Як захистити себе від побутових форс-мажорів?

Як захистити себе від квартирних форс-мажорів?

У цю категорію ми вирішили віднести пожежі та затоплення. Звичайно, адже з розбитою тарілкою ми всі знаємо, що потрібно робити. Отже, ще трохи простих рад.

1. Завжди відключайте електроприлади, коли йдете з дому. Перед виходом знайдіть хвилинку, щоб переконатися, що фен, праска, плита і інші нагрівальні прилади відключені.

2. Йдучи з дому перекривайте воду на стояках. Навіть якщо ви виходите з дому всього на пару годин. В час вашої відсутності може статися перепад тиску води, що може спровокувати протікання труби.

3. Поставте протипожежну сигналізацію. Простий запобіжний засіб, що може принести велику користь.

4. Навчіть дітей правильно користуватися електроприладами, завжди закривати воду, не грати з джерелами вогню.

5. Коли готуєте їжу, йдучи з кухні, встановлюйте таймер на плиті або на телефоні. Це дозволить не забути про процес готування і вчасно повернутися на кухню.

6. Встановлюйте запобіжники на всі споживачі електричного струму. Це відмінний захист від перепадів напруги і додаткова гарантія безпеки. Особливо для електроприладів, які не можна відключити, наприклад, для холодильника.

7. При можливості встановіть крани на подачу води в доступному для інших мешканців будинку місці, наприклад, в під’їзді багатоквартирного будинку. Так при вашій відсутності сусіди зможуть перекрити воду при прориві труби і зменшити збитки.

Як захистити себе від форс-мажорів під час проведення ремонтних робіт?

Як захистити себе від квартирних форс-мажорів?

Під час ремонту можуть виникнути найрізноманітніші труднощі: затоплення сусідів при виконанні мокрої стяжки, забивання каналізаційної труби сміттям, поломка ліфта при перевантаженні будівельними матеріалами, пошкодження труб води або опалення і навіть “знайомство” з правоохоронними органами – це далеко не весь список труднощів, з якими ви можете зіткнутися. Як же захистити себе від цього?

1. Вибирайте перевірених підрядників з рекомендаціями. Важливо бути впевненими як в якості ремонту, так і в дотриманні технологій будівництва. Адже саме останнє захищає вас від зайвих витрат в майбутньому і від конфліктів з сусідами.

2. Знайдіть команду, яка працює разом. Якщо всі рабочі при виконанні ремонту працюють однією командою, то вони додатково узгодять свої дії. Це допоможе уникнути багатьох проблем, наприклад, коли при укладанні підлоги випадково можуть пошкодити трубу опалення.

3. Контролюйте своїх робітників. Завжди простіше одним разом завантажити всі важкі предмети в ліфт або прибрати залишки розчину в каналізацію, але такі дії робочих нашкодять не тільки вам, але і вашим сусідам.

4. Дотримуйтесь дозволених законодавством годин виконання ремонтних робіт. Це важливо, оскільки при гучних роботах ви можете заважати іншим мешканцям будинку. Також це може стати підставою для звернення в поліцію.

Найголовніша порада!

Щоб захистити себе від форс-мажорів подбайте про хороші відносині з сусідами. До них можна буде звернутися за допомогою і вони повідомлять вам про проблемні ситуації з вашою квартирою, звернуть увагу на сторонні звуки або допоможуть перекрити воду, коли ви самі будете на роботі. Часто саме хороші відносини з сусідами допомагають уникнути безлічі проблем.

Читайте також

Зв’яжіться з нами зараз, щоб закріпити знижку до 3% на вашу квартиру

Ми будемо раді вас проконсультувати і надати ексклюзивну знижку. Заповніть форму нижче і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.


    Як захистити себе від квартирних форс-мажорів?