Ефективне використання простору в своїй квартирі

Головна > Новини > Ефективне використання простору в своїй квартирі

Эффективное использование пространства в своей квартире

Ефективне використання простору в своїй квартирі

При покупці нової великої квартири ми мріємо, що тепер точно втілимо всі свої бажання і точно все поміститися. Кімнати будуть великі і світлі, речі будуть зберігатися в шафах і комодах, а обідній стіл буде стояти біля вікна. Але коли приходить час заселятися в нову квартиру, то кімнати знову опиняються маленькими. Чому так і що краде такі бажані квадратні метри? Давайте розберемося разом.

Головні помилки при облаштуванні квартири

Як правило, квадратні метри з’їдають наші непродумані спроби організувати простір. Ось деякі з основних причин, чому навіть найбільша квартира стає тісною:

  1. Велика кількість маленьких кімнат. Таке часто трапляється, коли в квартиру починають розміщувати все відразу: вітальню і спальню, дитячу і гостьову кімнати, робочий кабінет, гардеробну, комору, пральню і ще безліч різних кімнат. А спочатку була велика двокімнатна квартира. І звичайно, всі перераховані вище кімнати можна створити, але кімнатки будуть маленькими і тісними, а установка міжкімнатних перегородок забере додатковий простір.
  2. Велика кількість коридорів і коридорчиків. Ще одна варіація, яка забирає багато простору. Прагнучи зробити площу кожної кімнати хоч трохи більше, ми додаємо до кімнати невеликий коридорчик, або розділяємо загальний коридор рівномірно між двома кімнатами. Звичайно самі кімнати стають трохи більшими, але чи є в цьому сенс? Адже розмістити щось не зручно, прохід закриє будь-яка поличка, а місце із загального коридору забрали. А якщо його залишити, то і шафу поставити вийде.
  3. Непродумана система зберігання речей в будинку і різні додані полички. Нічого так не забирає місце в нашій квартирі, як наші власні речі. Про це потрібно думати з самого початку і передбачити місце для всього: літній і зимовий одяг, колекція улюблених сумок, бібліотека, деталі для збору колекційних моделей кораблів і машин, і навіть ваші велосипеди і лижі повинні мати своє місце в будинку. Якщо відразу не передбачити зберігання всіх ваших речей, то з часом доводиться йти на поступки. Наприклад, купити спочатку одну додаткову поличку, за нею ще одну, а велосипед ставити просто в коридорі. Як результат, це все забирає місце.
  4. Спроба розмістити все краще відразу. Купуючи нову квартиру, ми представляємо в ній і електро-камін, і акваріум великий, і джакузі, і величезний телевізор, і багато всього. Така велика кількість декору і розкоші теж займає багато місця і перевантажує простір. Але важливо не тільки це, важливо ще врахувати, що надмірно перевантажений дизайн робить квартиру більше схожою на музей. У такій квартирі, ймовірно, буде не дуже затишно, але ж ми прагнемо саме до затишку в домі.
  5. Непродумані дизайн і планування. Звичайно всі перераховані вище пункти теж можна віднести сюди, але ми хочемо ще раз підкреслити, що надмірно велика кількість чого завгодно прибирає простір. Складні форми кімнат і меблів теж можуть забрати простір. Велика кількість декору і меблів, меблі занадто більшого розміру, багато масивних деталей в інтер’єрі – забирають простір. При цьому велика кількість дрібних деталей теж можуть перевантажити візуальне сприйняття кімнати. У всьому потрібен баланс.

Поради для ефективного використання своєї житлоплощі

Так як же максимально вдало організувати простір у вашій квартирі? Звичайно у нас є поради на цей випадок.

Найголовніше, відразу вирішите, скільки кімнат потрібно у вашій квартирі, щоб не ділити простір зайвими стінами. А ось ще кілька порад, які допоможуть зберегти простір і затишок у вашій квартирі.

Великі кімнати. Так, найпростіший спосіб зберегти відчуття простору – це залишити кімнати великими за площею. З’являється простір і для меблів, і для декору, і вільне місце, яке дає відчуття наповненості повітрям – теж залишається. При цьому важливо зауважити, що у великих кімнатах дійсно більше повітря і деякі навіть відзначають, що в таких кімнатах легше дихати.

Наповненість кімнат світлом. Якщо в кімнаті недостатньо природного освітлення – додайте штучне. Також задумайтеся над світлим інтер’єром. Приміщення наповнене світлом завжди стає візуально просторішим.

Зверніть увагу на стиль мінімалізму. Чим менше всього ми розміщуємо в кімнаті, тим більше місця і простору в ній залишається. При цьому мінімалізм припускає наявність всього необхідного в інтер’єрі.

Вибирайте об’єднані простори. Наприклад кухня-вітальня дозволяє в одній великій кімнаті розмістити відразу дві функціональні зони, при цьому не потрібно більше вікон і не потрібно ставити додаткові міжкімнатні перегородки.

Довіртеся професіоналам. Зверніться до дизайнера, який зможе запропонувати вам відразу кілька варіантів, як краще організувати простір у вашій квартирі. Розкажіть про всі свої побажання, покажіть приклади бажаного результату, а далі фахівець розставить меблі, підбере декор і організує простір. При цьому буде враховано все: щоб між диваном і столиком зручно було пройти, щоб обідній стіл не заважав під час приготування їжі, щоб у кожного був свій простір в квартирі і щоб кожна річ мала своє місце.

А якщо ви хочете по справжньому простору і затишну квартиру, звертайтеся до нас. У ЖК Континенталь є безліч планувань квартир, можливо одна з них – це квартира вашої мрії.

Читайте також

Зв’яжіться з нами зараз, щоб закріпити знижку до 3% на вашу квартиру

Ми будемо раді вас проконсультувати і надати ексклюзивну знижку. Заповніть форму нижче і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.


    Ефективне використання простору в своїй квартирі