Тепла підлога в новобудовах: види і особливості

Головна > Новини > Тепла підлога в новобудовах: види і особливості

Теплый пол в новостроях

Тепла підлога в новобудовах: види і особливості

Однією з тенденцій сучасних багатоповерхівок є їх тепло і затишок. У нові багатоквартирні будинки хочеться повертатися після холодних зимових прогулянок і занурюватися в атмосферу будинку, зігріватися і розуміти, що холод залишився за вікном.

Досягти такої особливої атмосфери допомагає відразу багато сучасних будівельних рішень. Забудовники вибирають енергозберігаючі матеріали, утеплюють фасади будинків і встановлюють дахові газові котельні. Всі ці рішення вже застосовані в ЖК Континенталь, але ви все ще можете зробити свій будинок тепліше, щоб він ідеально підходив для вашого комфортного життя.

Як додати атмосферу тепла в будинок?

Перше, що спадає на думку у відповідь на це питання, це обігрівачі, як правило електричні. Але в будинку, який опалюється даховою газовою котельнею можна встановити лічильник опалення і з його допомогою регулювати температуру в квартирі. Це дозволяє не перейматися за величезні рахунки на електрику, постійно прогрівати квартиру протягом усього дня і не хвилюватися за справність електроприладу.

Тепла підлога в новобудовах: види і особливості

Чудовим доповненням до системи опалення може стати технологія «тепла підлога». Це рішення точно зробить життя в будинку комфортнішим.

Які переваги у теплої підлоги?

Ми всі знаємо, що тепло від радіаторів піднімається вгору і прогріває кімнату. Біля таких радіаторів завжди трохи тепліше, у віддалених частинах кімнати – трохи прохолодніше. При цьому холодними залишаються підлоги. У такій ситуації в хід йдуть килими, ми носимо кімнатні тапочки і намагаємося якомога менше наступати на холодну підлогу.

При використанні технології тепла підлога обігрів починається саме з підлоги і відбувається одночасно по всій площі кімнати, а вже після цього рівномірно обігріває весь простір. Це дає більше простору для дизайнерських рішень, адже можна використовувати більше варіацій підлогового покриття.

Тепла підлога в новобудовах: види і особливості

Ще одним з переваг теплої підлоги є те, що вона не повиненна працювати весь час. Багато сучасних виробників дозволяють встановити температуру нагрівання при досягненні якої нагрів зупинитися, багато хто пропонує варіанти, які ви програмуєте за часом на певний режим роботи. Все це дозволяє повертатися в завжди теплий і затишний будинок.

Якими бувають теплі підлоги?

Розділяють їх на види за типом нагрівання. Тому виділяють водяні і електричні теплі підлоги. І у кожного виду є свої особливості.

Водяна тепла підлога функціонує завдяки системі труб прокладених в підлозі усередині яких функціонує нагрівач. Це може бути не тільки вода, але і наприклад розчин етиленгліколю. Така тепла підлога може бути як доповнення до опалювальної системи квартири, так і самостійним і єдиним джерелом тепла.

Тепла підлога в новобудовах: види і особливості

Як правило для цієї технології використовують пластикові та металопластикові труби термін використання яких може досягати 50 років. При цьому всі матеріали повністю екологічні. Підключити таку теплу підлогу можна до системи опалення будинку. Наприклад в ЖК Континенталь буде встановлена дахова газова котельня до якої можна підключити водяну теплу підлогу.

При цьому використовуючи водяну теплу підлогу потрібно враховувати, що під час ремонту є ризик пошкодження труб. У такому випадку для ремонту системи необхідно буде знімати все підлогове покриття для пошуку поломки. Також це створює ризик затоплення сусідів.

Також система труб веде до зменшення висоти кімнати, адже таке покриття займає від 10 сантиметрів.

Важливо врахувати, що використовувати водяну теплу підлогу рекомендують на площі 10 і більше метрів квадратних.

Ну і звичайно, при підключенні до центрального опалення ви будете залежати від старту опалювального сезону.

Важливо відзначити, що саме водяна тепла підлога залишається більш бюджетною під час експлуатації, хоча вимагає значних інвестицій при установці.

Електрична тепла підлога працює завдяки нагрівальному кабелю, стрічці або плівці. Вибір матеріалу залежить від цілого ряду чинників. Найголовнішим є електрична потужність системи, але також потрібно враховувати буде це основним або додатковим джерелом обігріву, яку площу потрібно прогрівати, яке підлогове покриття буде використано.

Тепла підлога в новобудовах: види і особливості

За допомогою електричної теплої підлоги ви не будете залежати від опалювального сезону і зможете підтримувати комфортну температуру в квартирі, наприклад в прохолодні літні дні.

На теплу підлогу можна встановити панель управління за допомогою якої ви зможете виставити температуру яку повинна підтримувати тепла підлога, а також встановити час роботи теплої підлоги для його автоматичного включення і виключення.

Одним з головних недоліків теплої підлоги є збільшення споживання електроенергії. При цьому потрібно враховувати, що не в кожному будинку достатньо потужності подачі і проводка повинна бути хорошої якості.

Для того, щоб електричний тепла підлога працювала якісно потрібно провести безліч розрахунків, також важливо розуміти, що товщина і якість вашого підлогового покриття також будуть впливати на роботу обігрівальної системи.

Тепла підлога в новобудовах: види і особливості

В цілому ж в кожній з систем є як переваги, так і недоліки. Але в ЖК Континенталь ви зможете реалізувати кожен з варіантів установки теплої підлоги. Адже ми дбаємо про те, щоб жителі нашого будинку самі встановлювали правила комфортного життя.

Читайте також

Зв’яжіться з нами зараз, щоб закріпити знижку до 3% на вашу квартиру

Ми будемо раді вас проконсультувати і надати ексклюзивну знижку. Заповніть форму нижче і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.


    Тепла підлога в новобудовах: види і особливості