Пожежні норми в ЖК Континенталь

Головна > Новини > Пожежні норми в ЖК Континенталь

пожарная безопасность новострой харьков

Пожежні норми в ЖК Континенталь

Переїжджаючи в новий будинок, кожен прагне поліпшити якість життя. Вибираючи квартиру в новобудові, часто звертають увагу і запитують про вікна, енергозбереження будинку, варіанти дизайнерського ремонту і кращі планувальні рішення. Це не дивно, адже шлях до квартири мрії часто займає багато часу. І сьогодні ми хочемо розповісти про важливу деталь, що не береться до уваги при покупці, але яку ми врахували при будівництві ЖК Континенталь, а саме про пожежну безпеку.

Чому в новому будинку не можна забувати про правила пожежної безпеки?

При згадці пожеж в новинах найчастіше ми думаємо про те, що могло статися коротке замикання, а значить виною цьому стала стара електропроводка. У новобудові такий ризик зведений до мінімуму, адже подача електроенергії відбувається з дотриманням будівельних норм, які враховують навантаження від електроприладів в сучасному світі. Тому головним фактором ризику загоряння і пожежі стає поведінка людей.

Ще з дитинства нам пояснюють правила поводження з нагрівальними приладами, що сірники зберігаються в недоступних місцях. Звичайно ж, потрібно вимикати перед виходом з дому електроприлади і особливо нагрівальні. А також куріння або навіть свічка, що залишилася горіти після романтичної вечері, – теж можуть стати причиною пожежі.

І перше, що ми хочемо зробити для безпеки не тільки власників квартир в ЖК Континенталь, але і для безпеки максимальної кількості читачів – це нагадати про важливість дотримання правил пожежної безпеки.

А якщо загоряння все таки виникло?

Ми передбачили такий ризик і доклали зусиль, щоб наслідки були мінімальними.

При будівництві ми використовуємо негорючі матеріали:

– зовнішня частина монолітного каркасу будинку складається з бетону. Ця суміш з піску, води, цементу володіє високим рівнем вогнестійкості. Також цей матеріал добре витримує перепади температур і вологість.

керамічний блок як основний матеріал міжквартирних перегородок. Цей матеріал отримують шляхом термообробки в тунельних печах. Ще на етапі виробництва керамоблок демонструє свою вогнетривкість, адже інакше він не може бути виготовлений.

мінеральна вата. Цей матеріал може загорятися, але температура займання набагато вища, ніж у аналогів на ринку утеплення фасадів. На даний момент мінеральна вата – один з найбільш вогнестійких утеплювачів для багатоповерхових будинків. При цьому мінеральна вата знаходиться на фасаді будинку і між нею і квартирами знаходяться керамічні блоки.

Незважаючи на вогнестійкість використовуваних матеріалів, ризик все ще залишається, а значить пріоритетом стає турбота про безпеку мешканців будинку. Ви завжди зможете знайти безпечне місце в будинку і почекати допомогу пожежних або самостійно покинути будинок.

У кожному під’їзді передбачено наявність двох ліфтів, один з яких є пожежним. Такий ліфт додатково підключається до автономного генератора електроенергії, щоб продовжувати свою роботу в разі потреби.

Окремо варто відзначити розділення вхідних груп. Ви можете скористатися сходами або ліфтом, при цьому сходи відокремлюються від інших зон під’їзду вогнетривкими дверима (витримують до 30 хвилин дії вогню) і холодними незадимлюваними зонами. Самі ж сходові блоки виконані з бетону. Завдяки цьому використання драбини стає безпечним.

У кожній квартирі передбачена зона найменшого задимлення, яка знаходитися за бетонною перегородкою з доступом до вікна. Це зони в яких ви також зможете чекати пожежну допомогу перебуваючи в максимально безпечних умовах.

Завдяки описаним вище характеристикам, які повністю відповідають пожежним нормам, ЖК Континенталь стає безпечним для життя.

Ще трохи порад:

  • Не намагайтеся самостійно змінювати проводку в будинку, лагодити електроприлади або виконувати пожежонебезпечні хімічні досліди, якщо у вас немає спеціальних навичок і знань. Краще довірити це професіоналам.
  • Навчіть дітей як правильно користуватися пожежонебезпечними предметами і що робити під час пожежі.
  • Пам’ятайте, що під час пожежі особливо небезпечний чадний газ. Він піднімається вгору. Тому найбезпечніше знаходитися ближче до підлоги, якщо є можливість – лежати. Також бажано прикривати дихальні шляхи вологим відрізом тканини.
  • Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно безпечно залишити приміщення під час пожежі – краще дочекатися пожежних.
  • На випадок будь-яких надзвичайних подій важливо зберегти документи, тому зберігайте їх так, щоб в будь-який момент забрати їх.
  • У будь-якій ситуації зберігайте спокій, допомагайте оточуючим.

У безпечному будинку по-справжньому безпечно, коли є чіткий план дій в небезпечних ситуаціях. Ми дбаємо про вас і закликаємо вас піклуватися про себе і близьких!

Читайте також

Зв’яжіться з нами зараз, щоб закріпити знижку до 3% на вашу квартиру

Ми будемо раді вас проконсультувати і надати ексклюзивну знижку. Заповніть форму нижче і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.


    Пожежні норми в ЖК Континенталь