Чому ЖК Континенталь краще вторинного ринку нерухомості?

Головна > Новини > Чому ЖК Континенталь краще вторинного ринку нерухомості?

валентиновская жк континенталь харьков

Чому ЖК Континенталь краще вторинного ринку нерухомості?

Це питання ми дуже часто чуємо від наших клієнтів. Ми розуміємо очевидність порівняння, але є багато прихованих деталей, які вислизають з поля зору при оцінці довгострокових перспектив. Переїзд в новобудову за замовчуванням розглядається як поліпшення умов життя і це дійсно так. І ось причини, чому жити в ЖК Континенталь, гарне рішення!

Термін експлуатації!

Найбільш очевидна різниця між новими будинками і старими полягає в терміні придатності та експлуатації об’єкта. І як би хороші не були старі будинки, без капітального ремонту вже не обійтися. В тільки побудованих будинках капітальний ремонт не знадобитися в найближчі роки, а в цілому термін їх служби значно більше. Також в нових будинках збільшений термін служби завдяки застосуванню сучасних технологій. У ЖК Континенталь ми застосовуємо монолітно-каркасну технологію будівництва, яка вже показала свою надійність. Будинки побудовані за цією технологією служать без капітальних ремонтів понад 100 років.

Сучасний дизайн будинку!

Можливо, це не найважливіший критерій при виборі житла, але завжди приємно жити в новому гарному будинку, фасад якого виглядає сучасно. Наш фасад передбачає панорамні вікна і засклені лоджії. Завдяки цьому в квартирі ви отримуєте відмінні видові характеристики, наповненість світлом і додаткове відчуття простору. Навіть в невеликих квартирах ви будете почувати себе затишно.

Електропроводка розрахована під сучасні потреби!

Багато стандартів життя дуже змінилися за останні 50 років! Наприклад, раніше в будинку був холодильник, плита і настільна лампа з основних електроприладів. У наші дні до них додається безліч інших життєво необхідних речей, таких як бойлер, комп’ютер, мікрохвильовка, пилосос, кондиціонер, кілька зарядок для телефону, зволожувач повітря … Цей список може бути нескінченним. А значить і електропроводка повинна витримувати велике навантаження, і подача електрики повинна бути відповідна.

Утеплення будинку!

Енергозбереження вже стало одним із трендів сучасності. Адже це допомагає економити на оплаті комунальних послуг. ЖК Континенталь утеплюється мінеральною ватою товщиною 15 см. Завдяки цьому в будинку буде зберігатися температура комфортна для вас. Взимку буде тепло, а влітку – прохолодно. А ще одна естетична особливість – відсутність різнокольорових кубиків утеплення. Оскільки ніхто не буде самостійно утеплювати будинок на основі пінопласту, який є горючим матеріалом.

Дахова газова котельня і горизонтальна розводка опалення!

Автономність опалення виступає важливою перевагою новобудови:

  1. Ви більше не платите за «обігрів вулиці», адже котельня знаходиться безпосередньо в будинку.
  2. Не потрібно чекати початок і кінець опалювального сезону з жахом, адже контролювати опалення можна рішенням більшості мешканців будинку.
  3. Ми використовуємо горизонтальну розводку опалення. Ця система дозволяє встановити лічильник на свою квартиру. Тому ви можете самостійно регулювати подачу тепла і більше не сваритися з сусідами через налаштування комунікацій в будинку.

Подача гарячої води!

Котельня дозволяє відмовитися від міського монополіста по подачі гарячої води. Більше не буде відключень гарячої води на місяць і більше для профілактичних робіт. Ви можете не використовувати бойлер або інші водонагрівальні прилади, які займають місце в будинку.

Нові комунікації!

Ми говоримо про труби опалення і подачу води, каналізацію і проводку. При покупці квартири на вторинному ринку, навіть після заміни всіх комунікацій, ви не можете знати в якому стані вони у сусідів зверху і знизу, в якому стані подача комунікацій на будинок? А адже саме їх несправність стає частою причиною відключення опалення в зимовий період, або припинення подачі води, або обмежень в навантаженні на електромережу. У новому будинку з новими комунікаціями такі проблеми не будуть вас турбувати.

Вільне планування!

У сучасних будинках набагато менше несучих стін (до яких відносять ті, що неможливо перенести або змінити). Ви зможете міняти планування під свої потреби і зробити квартиру більш комфортною для себе. Важливо лише враховувати розташування несучих конструкцій. Ви можете зробити дво- або навіть трикімнатну квартиру. При цьому варто враховувати кількість вікон. Це дуже зручно для молодих пар, які в подальшому планують створити велику дружну сім’ю з дітьми.

ОСББ в будинку!

На вторинному ринку нерухомості теж уже багато будинків з ОСББ, але ще далеко не всі. Дослідним шляхом ми дізналися, що в новому будинку простіше колективним рішенням скорегувати діяльність керуючої компанії, яка піклується про комфорт мешканців будинку. Ну і звичайно, вести діалог з керуючою компанією завжди легше і продуктивніше, ніж намагатися домогтися виконання послуг від ЖЕКу.

Сьогодні ми розкрили далеко не всі переваги нового будинку, тому з радістю відповімо на ваші запитання. Зателефонуйте в наш відділ продажів і поспішіть вибрати свою ідеальну квартиру від забудовника.

Читайте також

Зв’яжіться з нами зараз, щоб закріпити знижку до 3% на вашу квартиру

Ми будемо раді вас проконсультувати і надати ексклюзивну знижку. Заповніть форму нижче і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.


    Чому ЖК Континенталь краще вторинного ринку нерухомості?